Loading...
en
logo
logo
Loading...
    Loading...

Ігристі вина, які в нашому ресторані у Києві представлені в широкому асортименті, чудово смакують з більшістю страв грузинської кухні. Шампанське сміливо можна назвати універсальним напоєм. Воно відмінно поєднується з м'ясом, сирами, грузинськими десертами. При виборі ігристого вина рекомендуємо дотримуватись єдиного правила ー чим пікантніша страва, тим насиченіший смак повинен мати напій.

Ігристе вино ー ідеальне доповнення до автентичних страв грузинської кухні в ресторані “Мама Манана” у Києві

Пропонуємо замовити легкий салат Глехурі з доставкою по Києву, доповнивши його вишуканим напівсухим білим ігристим вином Teliani Valley. Напій вдало підкреслить ніжний смак страви. Люля-кебаб з індички з сиром, який теж можна замовити в ресторані “Мама Манана” у Києві, чудово смакуватиме з напівсолодким білим ігристим вином “Галактіоні Резерв KTW”. Прекрасним доповненням до асорті грузинських солодощів стане рожеве напівсолодке шампанське Badagoni з меню нашого ресторану або біле напівсолодке ігристе вино Vismino GWS.

Ознайомтесь з картою ігристих вин і оберіть ідеальний напій до страв грузинської кухні. Ми забезпечимо доставку вашого замовлення за потрібною адресою у Києві протягом 60 хвилин.