Loading...
UA
logo
logo
Loading...
    Loading...

Карта вин ресторану “Мама Манана” у Києві налічує більше 40 вишуканих напоїв, які відмінно смакують зі стравами грузинської кухні! Оберіть їжу в меню, напій у карті вин і оформіть замовлення. Наш кур'єр доставить його протягом 60 хвилин за будь-якою адресою у Києві.

Чарівне поєднання тихих вин з автентичними стравами в ресторані “Мама Манана” в Києві

Відчуйте неперевершений смак грузинської кухні в поєднанні з вишуканим вином. Пропонуємо замовити з доставкою по Києву соковитий шашлик зі свинячого ошийку, доповнивши його білим сухим вином “Ахметіс Мцване Friend's Wine”, яке має приємні нотки цитрусу і квітів. Ніжний шашлик з телятини відмінно поєднається з червоним сухим вином “Мукузані Special Collection KTW”. Спробуйте смачний шашлик із курячого стегна. Він ідеально смакуватиме з сухим червоним вином “Сапераві Teliani Valley Winery'97”. Смак асорті сирів допоможе розкрити легке біле вино, наприклад, “Глехурі Ркацителі квеврі Teliani Valley”.

Замовляйте доставку автентичних грузинських страв у “Мама Манана” у Києві, доповнивши їжу вишуканими білими, рожевими чи червоними тихими винами. Будь-яка страва з меню грузинського ресторану добре смакуватиме з вином, яке за вашим бажанням ми з задоволенням допоможемо вибрати.