Loading...
UA
logo
logo
Loading...
    Loading...

Смачна грузинська їжа, чача і хороше домашнє вино в ресторані “Мама Манана”, які можна замовити з доставкою по Києву, неодмінно подарують вам чудовий настрій і масу задоволення. Оформіть замовлення на сайті і ми доставимо його протягом 60 хвилин!

Неперевершені комбінації автентичних грузинських страв з домашнім вином і чачею

Спробуйте багратіоні або джара-кейк з червоним напівсолодким кахетинським вином “Кіндзмараулі”, замовивши доставку їжі з нашого ресторану у Києві. Завдяки яскравим фруктовим ноткам це вино чудово поєднується з нашими десертами.

З каре телятини чи шашликом зі свинячого ошийку добре смакуватиме сухе червоне домашнє вино, наприклад кахетинське сапераві. До м'ясних страв, приготованих на мангалі, з доставкою по Києву можна замовити не тільки вино, а і домашню чачу.

Овочі, наприклад запечені баклажани, можна доповнити сухим білим кахетинським ркацителі. Також біле вино допоможе насолодитися гармонійним поєднанням овочів в легкому грузинському салаті з соняшниковою олією.

Якщо ви не знаєте, яке домашнє вино чи чачу з меню нашого ресторану краще замовити до улюблених грузинських страв, ми з радістю вам допоможемо корисними порадами. Вишукане поєднання грузинської їжі з хорошим, якісним алкоголем ー це ключ до хорошого настрою!