Loading...
en
logo
logo
Loading...
    Loading...

Грузинська їжа і чача, яку з доставкою можна замовити в ресторані “Мама Манана” у Києві, допоможе вам організувати справжнє свято у себе вдома. Ми з радістю приготуємо для вас найсмачніші страви грузинської кухні і запропонуємо якісні міцні напої до них.

Чарівне поєднання чачі і автентичної грузинської їжі у нашому ресторані у Києві

Чача і хінкалі, доставка яких з ресторану “Мама Манана” можлива у будь-який район Києва, ー це гармонія смаку і настрою. Скуштуйте Пшавські хінкалі з яловичиною та свининою разом зі срібною чачею Teliani Valley та насолодіться неповторною комбінацією смаків.

До шашлику із курячого стегна наш ресторан може запропонувати чачу KTW на горіхах. Вона має витончений післясмак і прекрасно поєднується зі стравами, приготованими на мангалі.

Салат Фатуш з курчам тоне можна замовити з чачею Chateau Mukhrani. В її ароматі відчуваються нотки квітів, шовковиці, смаженого мигдалю.

Грузинський бренді “Сараджишвілі VS” гармонійно доповнить асорті сирів, яке теж можна замовити у нас з доставкою по Києву. Напій розкриється витонченими відтінками польових квітів і сухофруктів, даруючи приємний післясмак.

Оформляйте замовлення онлайн на нашому сайті, а ми доставимо його у будь-який куточок Києва. Насолоджуйтесь гармонією смаків у ресторані “Мама Манана”.